Strona główna » Współpraca ze szkołami, przedszkolami i gminami

Współpraca ze szkołami, przedszkolami i gminami

ZAKUP MATERIAŁÓW BIUROWYCH I PAPIERNICZYCH
DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I URZEDÓW GMIN - WSPÓŁPRACA

Jeżeli należysz do jednej z wymienionych działalności i chciałbyś podjąć stałą współpracę przy zakupie produktów biurowych oraz papierniczych na preferencyjnych warunkach, to trafiłeś we właściwe miejsce.


Jako dystrybutor i producent materiałów szkolno-biurowych chętnie nawiązujemy stałą współpracę z placówkami oświatowymi oraz instytucjami publicznymi. Szkoły, przedszkola, urzędy oraz gminy to klienci, którym oferujemy atrakcyjne warunki realizacji zamówień, w tym opiekę doradcy, możliwość zwrotów w ciągu 30 dni od momentu zakupu, indywidualne zlecenia na produkty spoza oferty a także gratisy.

CO ZYSKAM DZIĘKI WSPÓŁPRACY

Każdy z naszych klientów który podpisze umowę o współpracy ma możliwość zwrotów zakupionych produktów w ciągu 30 dni od momentu zakupu, dodatkowo dajemy Wam możliwość składania indywidualnych zlecenia na produkty spoza oferty a także gratisy. Instytucjom publicznym przyznajemy 14-dniowe terminy płatności za zrealizowane zamówienia.
W trosce o czas i potrzeby naszych klientów, wszystkie zamówienia realizujemy do 48 godzin. W przypadku zamówień spoza naszej oferty, czas ustalamy indywidualnie z odbiorcą.


REALIZACJA W 48H
do momentu zamówienia

GRATISY
oraz próbki do zamówień

14 DNI PŁATNOŚĆ
przy stałej współpracy

ZWROTY DO 30DNI
od momentu zakupu

CHCESZ PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ
I OTRZYMAĆ PREFERENCYJNE WARUNKI ?

Uzupełnij poniższy formularz ws. współpracy

Imię i nazwisko osoby kontaktowej

Telefon osoby kontaktowej

Email osoby kontaktowej


Nazwa instytucji:

NIP instytucji:

Ulica:

Miasto:

Telefon:

E-mail:

Którymi z działów jesteś zainteresowany:

biurowe papiernicze szkolne artystyczne quilling

Dodatkowe informacje mogące mieć wpływ na przyznanie rabatu:

LUB

Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie współpracy

Nie masz czasu na uzupełnienie danych, wpisz swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Celem firmy Shan jest zapewnienie placówkom publicznym, oświatowym, hurtowniom oraz klientom indywidualnym wysokiej jakości asortymentu materiałów szkolnych i biurowych. Od roku 1993, w którym nasza firma rozpoczęła działalność, stale rozwijamy się i poszerzamy ofertę, odpowiadając na aktualne potrzeby rynku. Obecnie dostarczamy artykuły papiernicze, techniczne, plastyczne, artystyczne dekoracyjne, decupage, biurowe i szkolne do wielu placówek oświatowych w Polsce oraz największych hurtowni na Podkarpaciu.


Od 2010 roku firma Shan rozpoczęła produkcję przekładek indeksujących oraz bloków technicznych i rysunkowych we wszystkich formatach. W tym samy roku weszliśmy na internetowy rynek e-commerce, gdzie odnosimy coraz większe sukcesy i zyskujemy rzeszę stałych i zadowolonych klientów z całej Polski.


Shan ceni sobie przede wszystkim satysfakcję i zadowolenie klientów, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa, doradztwo oraz oferowany asortyment były w pełni profesjonalne i spełniały oczekiwania naszych odbiorców. Wiemy również, że czas to pieniądz, dlatego naszą mocną stroną jest ekspresowa realizacja zamówień oraz opieka dedykowanego opiekuna, który pomoże w doborze produktów.


Jako dystrybutor i producent materiałów szkolno-biurowych w tym papiernicze chętnie nawiązujemy stałą współpracę z placówkami oświatowymi oraz instytucjami publicznymi.
Zapraszamy do kontaktu.osoba odpowiedzialna za współpracę:

Radosław Midura
tel.: 882-815-335
e-mail: info@shan.plF.P.H.U. Mazak Magdalena Midura

ul.:Wojska Polskiego 38
Głogów Małopolski 36-060,
Polska

NIP:813-101-00-49


Przejdź do strony głównej